Müügitingimused

Piletite ostutingimused leheküljel: vilistlased.klk.vil.ee

Vilistlaste kokkutuleku veebikeskkonnas vilistlased.klk.vil.ee (edaspidi piletipood) korraldab piletimüüki MTÜ Punase Koolimaja Vilistlased, registrikood 80621420, aadress Uueveski tee 1, Viljandi, e-post klk.vilistlased@klk.vil.ee (edaspidi MTÜ). 
Vilistlaste piletipoe külastamisel ja kasutamisel kehtivad piletiostu sooritajale (edaspidi ostjale) käesolevad ostutingimused.

Üldtingimused

Ostu sooritamisega nõustub ostja piletipoe ostutingimustega.
Käesolevad ostutingimused kehtivad MTÜ Punase Koolimaja Vilistlaste poolt 19.augustil 2023 korraldatavale vilistlaste kokkutuleku piletite ostmisele, mis on müügil MTÜ piletipoes.

Piletite ostmine

Tehingu sooritamiseks MTÜ piletipoest on ostjal vaja internetipanka, mille vahendusel toimub piletite eest tasumine, ning kehtivat e-posti aadressi, millele edastatakse ostukinnitus.

Pileti ostmiseks tuleb lisada soovitud pilet ostukorvi ja täita nõutud andmeväljad, seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:  Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay.

MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Peale piletite eest tasumist edastatakse teie poolt sisestatud e-posti aadressile ostukinnitus, mille alusel väljastatakse ostjale käepael kokkutuleku toimumise päeval 19. august 2023 kokkutuleku toimumise kohas Uueveski tee 1 Viljandi.

Kui ilmneb mõni piletiostuga seotud probleem, saab abi, kui võtta ühendust aadressil klk.vilistlased@klk.vil.ee

Piletipoes saab tasuda eurodes (€). Maksmine internetipangas on korraldatud Maksekeskuse kaudu – see võimaldab lihtsalt ja turvaliselt tasuda internetis tehtud ostude eest. 
MTÜ poolt kehtestatud reeglite kohaselt osavõtust loobumisel makstud piletiraha ei tagastata, vaid lisatakse MTÜ Punase Koolimaja Vilistlased  stipendiumifondi annetuste hulka.

Õigused ja kohustused

MTÜ-l on õigus kasutada isikuandmeid vastavalt privaatsuspoliitikas ettenähtule.
Piletipoe leheküljel ostu sooritamisel kinnitab Ostja, et:
– ta on vähemalt 18-aastane piletipoe kasutamiseks täielikult teo- ja otsusevõimeline füüsiline isik (7 – 18– aastane piiratud teovõimega füüsiline isik kinnitab vastavalt, et tal on piletipoe kasutamiseks seadusliku – nõusolek ja viimaselt pileti ostmiseks saadud vajalikud vahendid);
– ta täidab nõuetekohaselt kõiki piletipoe kasutustingimusi;
– ta on avaldanud vaid õigeid andmeid
Ostu sooritamisega nõustub ostja järgima sündmuse toimumisel kehtivaid piiranguid, reegleid ja juhiseid, mis ei pruukinud kehtida ostu sooritamise hetkel, kuid mille täitmine on nõutav Valitsuse, Terviseameti, Päästeameti vms ametkondade korralduste, ettekirjutuste või seadustega, mille eesmärk on hoida vilistlaste kokkutulekul osalevate tervist ja tagada nende ohutus. 

Müügitingimused was last modified: veebruar 13th, 2023 by kaupo